Esesli SesliSayfam
Günumuzde mobil sohbet siteleri hizla artmakta, Türkiyenin en iyi kalitede ki tek site bizim sitemizdir Mobil Chat giris icin butona tiklayin!


esesli

esesli siteleri son dönemde oldukça popüler bir hale dönüşmüştür. Bunun en önemli nedeni sohbet sitelerinin insanın yalnızlık sorunu ortadan kaldırmasıdır. Özellikle iş hayatında rekabet nedeni ile insanlar arkadaş bulmada güçlük çekerler. Ev ve iş arasına sıkışan insanlar bu alandaki en büyük boşluğu dolduramazlar. Bu soruna sahip insanların imdadına ise esesli siteleri yetişir. İnsanlar chat yaparak arkadaş edinebilir. Bu sayede sohbet etme ve bir şeyler paylaşma ihtiyacını da karşılamış olur. Chat, insanların diğer insanlar ile sanal dünyada arkadaşlık kurmasıdır. İstediği konuda kendine uyum gösteren insanlarla sohbet eder. Bu sayede de çağın problemi olan yalnızlık sorununa çare olur.

E Sesli Odaları

Chat, insanın tanımadığı kişiler ile etmesidir. İnsanların her an istedikleri yerde istedikleri kişiler ile eğlenceli vakit geçirmesini olanaklı kılar. esesli siteleri sayesinde insanlar da başkaları ile sohbet etme ihtiyacını gidermiş olur. Sohbet siteleri aracılığı ile chat yapmak insanlara pek çok avantaj sağlar. Bu sayede insanlar internet başında geçirdikleri süreyi eğlenceli hale dönüştürür. Ayrıca tanımadığı insanlar ile konuşarak kendini daha iyi ifade etme şansı yakalar. İnsanlar tanımadıkları kişiler ile daha rahat konuşurlar. Çünkü içindekileri rahatça anlattıklarında tepki almazlar. Bu da kendilerine karşı dürüst olmalarını sağlar. Siz de istediğiniz şekilde sohbet etmek için e sesli sitesine üye olabilirsiniz.

Sesli Sayfam

sekerimsin Chat söyleşi odaları 15 senedir IRC tabanlı altyapısı ile biroldukça yerden katılım gösteren yüzlerce insana parasız söyleşi imkanı verdiği benzer biçimde bununla birlikte alanında lider konumda bulunmuştur. Seviyeli ve kaliteli bir halde hizmet sunan sitemizde kişilerin birbirleri ile sosyal medya hesaplarını, telefon numaralarını, mail ve medya adreslerini paylaşması ne olursa olsun yasaktır. Hakaret, minik düşürücü, sövgü ve argo içerikli mevzuşmalar sekerimsin odaları prensiplerine aykırıdır. Söyleşi sitesi üzerinde herhangi bir üyelik oluşturmadan rahatça bulunabilir Sesli Sayfam edebilirsiniz. Sadece sürekli sitemizde bulunan bir bireyseniz kullandığınız rumuzun başkası tarafınca alınmaması veya fenaye kullanılmaması için nickinizi kayıt etmeniz önerilir. Kayıt işlemi 10 saniye kadar kısa bir sürede yapılabilmektedir.

SesliSayfam odaları içerisinde sergilediğiniz tüm davranışlardan unutmayın ki kendiniz sorumlusunuz. Site içinde gösterdiğiniz hatalı davranışlardan gene kendiniz görevli tutulursunuz. sekerimsin.Net bireylerin sergilediği davranışlardan görevli değildir. Kurallara aykırı davranışlar sergilediğiniz taktirde söyleşi odası yöneticileri tarafınca hataya bakılırsa ya uyarı alır, ya geçici bir süre susturulur yada kalıcı olarak uzaklaştırılırsınız. Chat söyleşi Odaları

SesliSayfam

15 yılı aşkındır chat söyleşi konusunda hizmet veren sekerimsin kurulduğu güne bu yana her zaman kendini geliştirerek çok daha seviyeli, kaliteli ve saygı çerçevesi içinde olan bir ortam yaratmak ve bireylerin rahatça söyleşi edebilmesi için çalışmaktadır. Yıllardır web üzerinden giriş yapılmasına olanak tanıdıkları olan sekerimsin arama motorları üzerinde söyleşi ile alakalı bir çok anahtar kelimedede öncülük etmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Türkiye'nin ve Dünyanın biroldukça yerinden binlerce kullanıcısı bulunan sitemiz içinde yerinizi almak 3-4 saniye kadar kısa bir sürede mümkün olabilmektedir. Kayıt, üyelik, şifre, aktivasyon benzer biçimde formalite yada zorunluluklara maruz kalmadan internetinizin olduğu her yerden anında giriş yaparak chat sohbet meydana getirmeye başlayabirsiniz.

Web tabanlı sohbet sitelerine devamlı olan giriş icra eden kullanıcılar bilirler ki sanal söyleşi alemi çeşitli yerlerden katılım gösteren erkek ve hanım farketmeksizin bir çok kullanıcının oluşturduğu ve anlık olarak yazılı bir şekilde mevzuşabildiği platformlardır. 18 Yaşından büyük bir çok kişiye ev sahipliği yapmakta olan söyleşi siteleri gerek ülkemizden gerekse yurtdışından katılım gösteren bireylerin boş zamanlarını değerlendirmeleri, yalnızlıklarını ve dertlerini paylaşmaları ve yepyeni arkadaşlıklar edinebilmeleri için oluşturulmaktadır. Günümüzde binlerce e sohbet sitesi olmasına karşın bunlardan sadece bir kaçı marka olmayı başarmış ve yüzlerce kullanıcıyı bir arada toplamayı gerçekleştirmiştir.

sekerimsin sohbet odaları içinde söyleşi ettiğiniz sırada başkalarını rahatsız etmeyecek düzeyde ve saygı sevgi çerçevesinde bir üslup kullanmanız gerekmektedir. İnsanları minik düşüren, kaba, kırıcı, hakaret ve argo içerikli konuşmalardan kaçınmanız gerekmektedir. İnsanlara bu yönde bir yaklaşımda bulunmuş olduğunuz taktirde yöneticilerimiz tarafınca uyarı alabileceğiniz şeklinde, susturulabilir yada uzaklaştırılabilirsiniz. Ek olarak öteki insanoğlu sizinle sohbet etmekten kaçınacaktır. Bunun önüne geçmek bu kaliteli ortamda yer edinebilmek ve yeni insanlar tanıyabilmek için az öncede belirttiğimiz üzere üslubunuza dikkat etmeniz çok önemlidir.

Yazılı chat siteleri bir çok insanın bakış açısı ile baktığınızda bir ihtimal kötü ve boşa vakit geçirilen bir yer olarak görünebilir. Ancak aslına bakarsak bu tamamen art niyetli insanların düşüncelerinden dolayı oluşan bir algıdır. Sohbet siteleri sizin sosyal çevrenizin artış göstermesine ve normal hayatta varolan çekingenliğinizin önüne geçmesine yardımcı olan bir aktiviyedir. sekerimsin Chat sohbet odaları kaliteli, hoş ve seviyeli söyleşi ile vakit geçirmenizi diler. esesli

e sesli

e sesli siteleri

sesli sayfam mobil chat

kameralı esesli

sesli sayfam görüntülü chat
e sesli site

Uygulamalarımızı İndir

You cannot copy content of this page